KAYITLAR  |  DEFTERE YAZ
Gönderen:
Yaşar Karayel

Tarih:
19 Temmuz 2014, Cumartesi

Alıntı Yap: Yaşar Karayel

sitenizde gördüğüm kadarıyla köyünüzdeki yeşilliğe ve doğaya hayran kaldım açıkçası. Buralara gelsem konaklayabileceğimiz yer var mı?
Yukarı Mail: ykarayel@gmail.com         
 
Gönderen:
Sevilay Yıldırım

Tarih:
17 Temmuz 2014, Perşembe

Alıntı Yap: Sevilay Yıldırım

Slm. Siteniz çok güzel olmuş. Emeği geçenlerin eline sağlık. Fon müziğiniz çok hoşuma gitti. Söyleyenin kim olduğunu bilmek isterdim. İyi günler..
Yukarı Mail: sevilay_yildirim_28@hotmail.com    MSN: sevilay_yildirim_28@hotmail.com     
 
Gönderen:
İlhan ÖZTÜRK

Tarih:
16 Mayıs 2014, Cuma

Alıntı Yap: İlhan ÖZTÜRK

SOMA Maden ocağında ölenlere Yüce Mevla'mızdan Rahmet geride kalan ailelerine sabırlar Türkiye'mizin başı sağ olsun..
Yukarı Mail: muhtesemlaz@hotmail.com         
 
Gönderen:
İlhan ÖZTÜRK

Tarih:
02 Nisan 2014, Çarşamba

Alıntı Yap: İlhan ÖZTÜRK

2014 Seçimleri Köyümüze İlçemize İlimize hayırlı olsun Köyümüz halkından belediye meclis üyeliğine seçilen Hüseyin OKUMUŞ abimizde hayırlı olsun Köyümüz muhtarı İbrahim ALEVOĞLU'na yeni dönemde başarılar diler Babasının vefatından başı sağ olsun Allah sabırlar ihsan eylesin..
Yukarı Mail: muhtesemlaz@hotmail.com         
 
Gönderen:
İlhan ÖZTÜRK

Tarih:
02 Nisan 2014, Çarşamba

Alıntı Yap: İlhan ÖZTÜRK

Köyümüz yaşlılarından hakkın Rahmetine kavuşmuş olan Temel Oğlu İrfan ALEVOĞLU ve Beşir Oğlu Mehti BOSTAN a yüce Mevla'mızdan rahmet kederli ailelerine başsağlığı diler mekanları cennet olsun..
Yukarı Mail: muhtesemlaz@hotmail.com         
 
Gönderen:
savaş kara

Tarih:
16 Mart 2014, Pazar

Alıntı Yap: savaş kara

öncelikle görev için varım diyenlere hayırlı olsun.Bu zamana kadar yapılanlar değil yapılacak olanları bilmek istiyoruz.hemen köyümüzün neredeyse içinde olan taş oçağını sonlandııra bilecekmisiniz ikincisi sanayaobası irsiç mezerelerinde ki elektrik sorununu çözecekmisiniz.hatta bunların içinde bale de olmak şartıyla üçüncüsü gittikçe sorun haline gelmeye başlayan su sorununu bitire bilecekmisiniz dördüncüsü köy halkının kesinlekle istemediği hes projesine engel olabilecek misiniz beşincisi köy yolu mayın tarlası gibi oldu yol sorununu bitirip yolun bitimini sağlaya bilecek misiniz eğer hizmet için varım diyorsanız bunları yapacağınızın sözünü verebilirmisiniz saygılarlarımı sunar hayırlı olmasını dilerim
Yukarı          
 
Gönderen:
erdal ÖZGEN

Tarih:
01 Mart 2014, Cumartesi

Alıntı Yap: erdal ÖZGEN

Saygı değer Sındıran köyü,mahallesi.sakinleri.Önümüzdeki ay yapılacak olan 20014,yerel seçimlerde sındıran mahallemizden,muhtar aday adayı olarak siz değerli halkımın karşısına çıkmaya karar verdim.Ben inanıyorum mahallemiz için,çok güzel hizmet yatırım,güzel dostluklar,arkadaşlık birliktelik, içerisinde bu zor olan görevi,sizin desteklerinizle başaracağıma inanıyorum.Bu bir hizmet davasıdır ALLAH,nasip ederse   hakkımızda neyse o olsun.Şunuda siz gurbetdeki dostlara söylemek istiyorum,bu güne kadar köyümüze yapılan yatırımlar çakılan bir tek çivinin arkasındaki kişi benim. Benim   yedi yıldır Maçka AK PARTİ,ilçe başkanlığında yönetici,başkan yardımcısı,çeşitli görevlerde bulundum.şimdi ise ilçemizde partimizin ikinci adamıyım,siyasi hukuk işleri başkanı,biz insanlarımıza hizmet için varız.   Sevgi ve saygılarımı sunarım,desdeklerinizi beklerim. erdal ÖZGEN
Yukarı Mail: trabzonluerdal@hotmail.com         
 
Gönderen:
OSMAN KARA

Tarih:
01 Mart 2014, Cumartesi

Alıntı Yap: OSMAN KARA

bu seneki senlikle ilgili kesinleşen bişeyler varmı yeri tarihi gibi
Yukarı Mail: osman.gamze.614@hotmail.com         
 

Toplam Kayıt Sayısı: 122 Toplam Sayfa Sayısı: 16
[««] [«] 1. 2. 3. 4. 5. . . . 14. 15. 16. [»] [»»] 
© 2009 SINDIRAN KÖYÜ
MyDesign Ziyaretçi Defteri v1.7
SINDIRAN KÖYÜ Anasayfası'na dönmek için TIKLAYINIZ...